Skąd pochodzimy - dokąd zmierzamy

Nasza firma powstała w 2004 roku z chęci kontynuowania ponad 30-letniej rodzinnej tradycji przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia naszych bliskich postawiliśmy na nowe technologie, wysoką jakość produktów i nowoczesne wzornictwo.

Ta formuła pozwoliła nam zdobyć silną pozycję na polskim rynku AGD i nawiązać współpracę z licznymi Klientami z zagranicy.

Wąska specjalizacja - szerokie horyzonty

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja artykułów kuchennych i łazienkowych. Nasze produkty można znaleźć na półkach największych skle- pów i marketów w Polsce, Niemczech, Czechach, Szwecji, Finlandii, Estonii oraz na Łotwie i Litwie.

Ponieważ wiele z naszych produktów świetnie nadaje się na artykuły reklamowe, stworzyliśmy specjalną ofertą znakowania. Proponujemy na- druki (tampodruk), reliefy, naklejki i opakowania, dzięki którym nasze produkty zmieniają się w ciekawe upominki promocyjne.

Ponadto stale rozbudowujemy nasz park maszynowy, co pozwala nam optymalizować własną produkcję, jak również oferować usługi na wtryskarkach w bardzo atrakcyjnych cenach.

Niewielka firma - wielkie możliwości

Prowadząc niewielkie przedsiębiorstwo nie potrzebujemy skomplikowanych procedur ani rozbudowanej administracji. Naszą siłą jest zgrany zespół specjalistów. Działamy sprawnie, szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów i oferujemy szeroką gamę rozwiązań.

Specjalna kolorystyka? Nietypowe opakowanie? Krótki termin realizacji? Spokojnie, to dla nas pestka!

Współpracujemy z najlepszymi!

W trosce o wysoką jakość naszych artykułów starannie dobieramy dostawców. Współpracujemy z wiodącymi producentami tworzyw sztucznych a ostrza naszych noży sprowadzamy od sprawdzonych dostawców, słynących z wysokiej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej. Stale monitorujemy rynek pod kątem najlepszych rozwiązań. To dlatego nasze produkty są tak trwałe, funkcjonalne i bezpieczne.