O nas

Skąd pochodzimy - dokąd zmierzamy

Nasza firma powstała w 2004 roku z chęci kontynuowania ponad 30-let- niej rodzinnej tradycji przetwórstwa tworzyw sztucznych. Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia naszych bliskich postawiliśmy na nowe tech- nologie, specjalizację w branży artykułów gospodarstwa domowego, wysoką jakość produktów i nowo- czesne wzornictwo. Ta formuła pozwoliła nam zdobyć silną pozycję na polskim rynku AGD i nawiązać współpracę z licznymi Klientami z zagranicy.

Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu za- dowolenia naszych Klientów, poprzez dostarczanie funkcjonalnych i estetycznych produktów w konkuren- cyjnych cenach.

Niewielka firma - wielkie możliwości

Prowadząc niewielkie przedsiębiorstwo nie potrzebujemy skomplikowanych procedur ani rozbudowanej admi- nistracji. Naszą siłą jest zgrany zespół specjalistów. Działamy sprawnie, szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów i oferujemy szeroką gamę rozwiązań.

Specjalna kolorystyka? Nietypowe opakowanie? Krótki termin rea- lizacji? Spokojnie, to dla nas pestka!

Wąska specjalizacja - szerokie horyzonty

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dys- trybucja artykułów kuchennych i łazienkowych. Nasze produkty można znaleźć na półkach największych skle- pów i marketów w Polsce, Niemczech, Czechach, Szwecji, Finlandii, Estonii oraz na Łotwie i Litwie.

Ponieważ wiele z naszych produktów świetnie nadaje się na artykuły reklamowe, stworzyliśmy specjalną ofertą znakowania. Proponujemy na- druki (tampodruk), reliefy, naklejki i opakowania, dzięki którym nasze produkty zmieniają się w ciekawe upominki promocyjne.

Ponadto stale rozbudowujemy nasz park maszynowy, co pozwala nam optymalizować własną produkcję, jak również oferować usługi na wtrys- karkach w bardzo atrakcyjnych cenach.